הדברת תיקנים

על הדברת תיקנים הדברת תיקנים

אולי כדאי להתחיל בלציין כי תיקנים וג’וקים הם למעשה אותה החיה, בשפה עברית תקנית נכון לומר תיקן ולא ג’וק כמו שחלקנו נוהגים לומר. ניתן להגיד כי קשה למצוא מישהו שלא יודע לזהות ג’וק כשהוא רואה אחד מאחר ומדובר בחייה אשר מתגוררת בין היתר במערכת הביוב המקשרת את כולנו ללא יוצא מן הכלל…

מה כדאי לדעת אודות התיקן?

  • שורד אמיתי.
    התיקנים נחשבים לאחת החיות הכי עמידות שיש מאחר והם יכולים לחיות בכל סביבה ואוכלים כמעט הכול על מנת להתקיים. נהוג לומר שהם היחידים שישרדו אפילו מלחמה גרעינית מאחר וניסויים מוכיחים כי הם עמידים באופן די מרשים בפני קרינה רדיואקטיבית.
  • לא נחשב למסוכן.
    התיקן אינו נחשב לארסי וגם לא נושך, אפשר להגיד כי הוא מזיק בעיקר בעצם נוכחותו ובכך שהוא יכול לפלוש גם למזון בתוך ארונות ביתכם. רבים רואים בתיקן חייה מגעילה אשר לרוב יוצרת רתיעה על אף שהיא לא מסוכנת.
  • ישנם סוגים שונים של תיקנים.
    ישנם אלפי סוגים שונים של תיקנים כאשר הפופולאריים ביותר באצרנו הם התיקן הגרמני והתיקן האמריקאי. רובם חיים באזורים טרופיים יותר אך ישנם כאלו שהסתגלו לסביבת האדם ואותם ניתן למצוא בכל מקום בהם בני האדם נמצאים.

 

רוצה ליהנות מבית נקי מתיקנים?

התיקנים נחשבים לחיה שקשה יחסית להיפטר ממנה מאחר והיא נכנסת פשוט לכל חור, במשך שעות היום קשה להיתקל בהם מאחר ושעות הפעילות שלהם היא דווקא בשעות הלילה.
על מנת להיפטר באופן כוללני מבעיית התיקנים חשוב לפגוע בהם בכל מקום אפשרי החל מהארונות, הפנלים, שטח המטבח, בורות הביוב ועוד.

הפתרון המהיר והיעיל ביותר נגד תיקנים היא ביצוע הדברה מקצועית על ידי איש מדביר במרכז.
מדביר מנוסה מכיר את האופי של מזיקים אלו ועל ידי כך יכול להתאים שיטת הדברה נכונה אשר תיפתר מהתיקנים לתקופה ארוכה בצורה יעילה!

צור הדברה מתקדמת מומחים בהדברת כל סוגי התיקנים!

אנו מציעים לך ליהנות מניסיון ומקצועיות נגד בעיית התיקנים, אנו מתחייבים לספק לכם פתרון אמיתי ובית נקי מתיקנים. צור הדברה הינה חברה מוסמכת ומקצועית אשר פועלת בהתאם להוראות הבטיחות במטרה לשמור על תהליך הדברה בטוח עבורך ועבור בני המשפחה…
התקשרו עכשיו לצור הדברה במספר 077-5070398או פנו אלינו בטופס יצירת הקשר