הדברה בגני ילדים

הדברה בטוחה מותאמת לגן ילדים

ניתן להגיד שילדים הם נושא רגיש עבור כולנו ולכן יש צורך להתנהג בזהירות מרבית שמדובר בהדברה בסביבת ילדים. במידה ויש מזיקים בשטח הגן ויש צורך במדביר מקצועי מומלץ לבחור בקפידה את איש המקצוע שיבצע את העבודה. מדביר מנוסה ומקצועי יידע לספק מענה מתאים וכל צורך תוך שמירה על בטחון הילדים כך שלא יהיו בסיכון אפילו לשנייה אחת!

לפני שמבצעים הדברה בגן ילדים…הדברה בגני ילדים

אתם רוצים להתקשר למדביר ולתאם איתו זמן לריסוס גן הילדים, ישנם מספר דברים שכדאי לעשות שיהפכו את התהליך לנכון ובטוח יותר עבור ילדכם.

1. הדברה ירוקה – היא שיטה עדיפה שמדובר בילדים קטנים. הדברה ירוקה למעשה תהפוך את התהליך לבטוח הרבה יותר תוך שימוש בשיטות וחומרים בטוחים וירוקים יותר לילדכם ולסביבה בכלל.

2. הדברה בתזמון הנכון – על אף שנכון להיום ניתן לבצע ריסוס שכבר מנת לבצע הליך בטחון נוסף כדאי לתאם עם המדביר לבצע הדברה בזמן בו הגן יהיה ריק לתקופת זמן ארוכה ככל הניתן. לצורך הדוג’, עדיף לרסס בסוף שבוע ככה יהיו יומיים לתהליך הריסוס להיעלם לגמרי.

3. לבחור את המדביר הנכון –  שאתם בוחרים מדביר בעבור גן ילדים חשוב לוודא כי מדובר במדביר מוסמך ומקצועי אשר מחזיק ברישיון המאפשר לו לעסוק בתחום. שמדובר בילדים שלכם, אין מקום לחאפרים שמנסים לעשות תוספת הכנסה, אתם צריכים מקצוען אמיתי.

הדברה בגן ילדים? צור הדברה מתקדמת!

אצל  צור הדברה אנו מבינים כמה ילדים הם נושא רגיש ולכן אנו מתאימים את סוג ההדברה בהתאם.
אנו מציעים לכם ליהנות מהדברה ירוקה ובטוחה, מקצועיות ושמירה על כל התקנים במהלך כל זמן ההדברה. איתנו תיהנו מתוצאות מהירות,. יחס אדיב ומחירים הוגנים…

התקשרו עכשיו למספר 077-5070398 / 052-5777398 או השאירו פרטים >>