מה זה אומר הדברה ירוקה?הדברה ירוקה

הדבר הראשון שכדאי להבין שמדברים על הדברה ירוקה הוא המשמעות שבדבר.

ביצוע הדברה ירוקה היא למעשה הדברה אשר יכולה לספק מענה נגד כל סוגי המזיקים, היא נעשית בשימוש חומרים ייחודים אשר אינם פוגעים בבני אדם או בסביבה אלא רק במזיק עצמו!

נראה כי בשנים האחרונות הדברה ירוקה תופסת מודעות ויותר אנשים בוחרים בה על פני ההדברה הכימית שמשרתת אותנו ברוב המקרים. חשוב להבין כי הדברה ירוקה היא לא רק שימוש בחומר בריא לסביבה, זה מתבטא בגישה כולה בזמן ההדברה. שבוחרים בשיטה זו על המדביר להתאים את תהליך הריסוס באופן ייחודי למזיק תוך ניסיון לנטרל אותו בצורה הירוקה ביותר שניתן…
*לצורך הדוג’: אחד מהגורמים העיקריים לעכברושים הוא מקור מים, במידה ומנטרלים את אותו מקור מים ניתן להיפתר מאותם עכברושים ללא שימוש ברעל ובעצם לספק ללקוח “פתרון ירוק”.

מה חשוב לדעת בנושא הדברה ירוקה?

1. הדברה ירוקה עולה יותר – החומרים הדרושים לביצוע הדברה ירוקה עולים יותר למדביר ולכן המחיר גבוה יותר ביחס להדברה כימית. במידה והציעו לכם “הדברה ירוקה” במחיר מצחיק, וודאו היטב כי אכן מדובר בהדברה ירוקה ולא בשיטת מכירה של חברה שרק רוצה למכור.

2. הבחירה הנכונה עבור הסביבה – שיטת הדברה זו מציעה לכם תהליך בטוח יותר עבור בני המשפחה תוך שמירה על איכות הסביבה מאחר וחומרי ההדברה עשויים באחוז קטן יחסית של רעל.

3אפקטיבית לא פחות – על אף שלא נעשה שימוש בחומרים עם ריכוז רעל גבוה הבית או המשרד יהיה נקי ממזיקים בסיום ההדברה. הדברה ירוקה אפקטיבית לא פחות מכימית ומספקת מענה לכל סוגי המזיקים.

4. מתאים לכל צורך – ניתן להשתמש בהדברה ירוקה בבתים פרטיים, משרדים, עסקים, גני ילדים או כל שטח אחר אשר דורש הדברה נגד מזיקים.

צור הדברה ירוקה…

עם צור הדברה מתקדמת אתם יכולים לדעת בוודאות שאתם מקבלים הדברה ירוקה אמיתית תוך שימוש בשיטות וחומרים בעלי רעילות נמוכה יותר אשר ישמרו על הסביבה וכמובן, על המשפחה היקרה שלכם…
אנו מתחייבים לתוצאות ומספקים אחריות על העבודה שלנו כך שכל שנותר לכם זה פשוט להתקשר למספר 077-5070398 / 052-5777398 או להשאיר פרטים בטופס יצירת הקשר!