הדברת חולדות

סובלים מבעיית חולדות? כדאי מאוד לטפל בהקדם!הדברת חולדות

החולדה היא חלק ממשפחת המכרסמים ונחשבת לחייה חכמה אשר יכולה לגרום לא מעט בעיות במידה והיא מתגוררת בסביבה הקרובה או בתוך ביתכם. הבעיה העיקרית עם עכברושים היא שהם הולכים פשוט הכול לכן הם יכולים להסתגל בקלות לכל סביבה. הן נחשבות לאחת החיות הכי מזיקות לבית מאחר והם מכרסמות בחוטי חשמל, דרך דלתות ואפילו דרך קירות.

התמודדות מקצועית נגד חולדות

על מנת להתמודד עם חולדות בצורה יעילה ההמלצה היא פשוט להיעזר במדביר מקצועי אשר ישתמש בשיטות הנכונות שיפתרו את הבעיה. נרחיב טיפה על מספר שיטות אפשרויות…

1. מלכודות מבוססות דבק – ממש כמו מלכודת הדבק עבור עכברים שאתם מכירים רק שהפעם מדובר במלכודת דבק גדולה יותר ובעלת דבק חזק יותר, חשוב לזכור כי החולדות גדולות וחזקות בהרבה מעכברים.

2. הדברה טכנולוגית – מדובר בטכנולוגיה המבוססת על תדרים של קול המכוונת אל החולדות וגומרת להם לברוח, במקרה הזה מחוץ לשטח הבית.

3. הדברה בשימוש רעלים – חשוב לציין כי צריך לעשות שימוש בחומר הנכון בדגש על ביצוע הפעולות בצורה בטוחה אשר לא תסכן לאחר מכן את המתגוררים בבית.

4. מלכודות נסגרות – היא גם שיטה נפוצה ויעילה לתפוס חולדות, אל אף החוכמה שלהם אוכל מגרה ברוב המקרים עושה את העבודה ומושך אותם אל המלכודת (שנסגרת עליהם ברגע שאוכלים).

כדאי להוסיף כי מומלץ להימנע  מביצוע הדברה כימית תוך שימוש רעלים שמדובר בחולדות, כדאי לחפש אחר פתרונות ירוקים יותר ישרתו את הסביבה טוב יותר ויחסכו תוצאות לא רצויות. בהתחשב בעובדה שחולדות יכולות לכרסם כל דבר ולחיות באזורים ממש פנימיים, שימוש בחומר הדברה המבוסס רעל יכול ליצור תוצאה של מוות החולדה בתוך מקום המסתור וקושי אמיתי בניקיון של גופה שעלולה ליצור ריח רע בכל האזור…

צור הדברה מתקדמת יפתרו עבורך את בעיית החולדות!

אנו מתחייבים לספק לך מענה מקצועי ואמיתי לבעיית החולדות, לצור הדברה ניסיון רב בהדברת חולדות תוך שימוש במגוון שיטות מתקדמות שיפתרו את הבעיה אחת ולתמיד.

  • מטפלים בחולדה המצויה וחולדת החוף.
  • שימוש בשיטות מיוחדות כמו הדברה ירוקה.
  • נותנים לך אחריות לתוצאה.
  • שירות מקצועי ואמין.
  • מחירים הוגנים.

התקשרו עכשיו לצור הדברה מתקדמת ותיהנו משירות מצוין – 077-5070398!