הדברת נמלים

רוצה בית נקי מנמלים? 20337289_s

נמלה היא חיה זעירה ביותר אך נחשבת לחייה חכמה וחזקה במיוחד. רובינו הגדול יודעים כי לנמלה יכולת מרשימה להרים פי 50 ממשקל גופה לכן יכולה להעביר דברים הרבה יותר גדולים ממנה…
אל אף שהנמלה כה קטנה היא יכולה להיות בעייתית בתוך הבית מאחר וזו חיה שגרה במושבות, במילים אחרות ברגע שיש נמלה אחת בבית יש עוד שאתם לא רואים…

על הדברת נמלים בבית…

נמלים נמשכות לשאריות מזון, לכן שאתם רוצים להדביר נמלים בתוך הבית יש להתנהל בצורה חכמה ובטוחה שלא תסכן את בני הבית לאחר מכן. ההמלצה היא לעשות שימוש בשיטת הדברה ירוקה ולהימנע ככל האפשר בשימוש בחומרים רעילים.

  • חומר ריסוס מיוחד נגד נמלים – זו אחת השיטות הכי יעילות להדברת נמלים והתוצאה שלה מחזיקה לזמן ממושך כך שתוכלו ליהנות מבית נקי מנמלים. חשוב לציין כי מומלץ להשאיר את עבודה הריסוס למדביר מוסמך ומנוסה אשר יידע לעשות שימוש בחומרים הנכונים תוך הקפדה על בטיחות בזמן העבודה.
  • פיזור פיתיונות – נחשבת לשיטה ירוקה וחכמה יותר לטפל בבעיית הנמלים מהשורש. הרעיון פשוט, מפזרים בשביל ההליכה של הנמלים פיתיונות רעילים אשר נלקחים על ידי הנמלים אל תוך המושבה ומרעילים את המלכה עצמה בתוך הקן. דוגמא מצוינת לשיטת הדברה ירוקה ובטוחה יותר עבור הסביבה.

 

צור הדברה – הדברת נמלים טבעית ככל הניתן!

נמאס לך לארח נמלים בביתך על בסיס יומי? צור הדברה מתקדמת מציעים לך ליהנות מהדברה ירוקה ובטוחה לכל המשפחה שתאפשר לך ליהנות מבית נקי מנמלים לאורך זמן…
אנו עושים שימוש בשיטות ההדברה המתקדמות ביותר ופועלים בהתאם להוראות הבטיחות במטרה לספק לך תהליך הדברה בטוח עבורך כל המשפחה (כולל חיית המחמד)!

 

גם אתם סובלים מנמלים בבית בכל קיץ? לא יודעים כיצד ניתן לפתור את הבעיה אחת ולתמיד? קיבצנו עבורכם מידע שימושי שיסייע לכם במציאת פתרון יסודי לבעיה!

רקע כללי על הדברת נמלים

ראשית, חשוב לעזות סדר ולהבין את “סגנון החשיבה” של הנמלה, אם אפשר לקרוא לו כך, על מנת שנוכל להבין בהמשך כיצד להדביר אותה. ראשית, חשוב לזכור כי הדברת נמלים לעולם לא תהיה יעילה כאשר לא מתגלה המקור, הקן, מכמה סיבות: ראשית, נמלים כידוע מוכנות להקריב את חייהן למען הקן ולכן הן ינסו מטבע הדברים להסתיר אותו, כאשר מה שיתגלה לנו הוא לרוב רק נתיבי הגישה שלהן לבית, למטבח ועוד. שנית, במידה ולא השמדנו לחלוטין את הקן, הנמלים החרוצות יעבדו קשה מאוד כדי לשקם אותו, או כדי למצוא נתיבים חלופיים ולכן אפילו אם נדמה לנו כי הבעיה נעלמה לכמה זמן, היא תחזור ועוד איך.

גורמים שיש להתחשב בהן בעת הדברת נמלים

עונת השנה – מן הסתם, בעונת הקיף יעדיפו הנמלים להתחבא, דבר שיקשה עלינו כמדבירים למצוא את הקן פעמים רבות.

תשתיות הבית\הבניין – כמו בנושאים רבים אחרים, גם כאן תשתיות לקויות יכולות להקשות על הדברת הנמלים משום שפשוט יהיה להן קל הרבה יותר למצוא נתיבים חדשים להגיע לדירה. תשתיות לקויות כוללות קירות חלשים יחסית, טפטופי מים פה ושם (מקור להרבה מזיקים) וצנרת מתפוררת. אגב, גם רהיטי עץ ישנים, כדוגמת ארונות במטבח, יקלו על נמלים להגיע.

סוג הנמלה – הדברת נמלים צריכה להיות בסופו של דבר תואמת לסוג הנמלים שאיתם אנו מתעסקים, כדי להתאים כמובן פתרון הולם.

מה ניתן לעשות?

ריסוס נגד נמלים והשמדה של הקן – הדברת נמלים עצמה צריכה להיעשות בצורה הכוללת ריסוס נגד נמלים הנמצאות בבית במוקדים שונים והשמדה של הקן או של נתיבי ההגעה שלהן, במידה והקן רחוק מן העין או לא קשור ישירות לדירה עצמה. מדביר מיומן הוא כזה שינסה לחפש את מקור ההגעה של הנמלים ויתריע בפניכם במידה וימצא בעיה רצינית. אולם, וודאי תשמחו לדעת כי הדברה רגילה, הנעשית בשיטות ירוקות כמובן וכוללת השמדת מקור הגעת הנמלים נחשבת ליעילה מאוד =.

הדברת נמלים טבעית – קיימים מקומות מסוימים הנמצאים בסכנה של חזרת נמלים בעונות משתנות או תקופות, עקב גורמים טבעיים ולא טבעיים שפחות תלויים בנו. במקרים כאלה, נמליץ בחום על שיטות טבעיות למיגור תופעת הנמלים בבית. ראשית, חשוב לדעת כי קיימים צמחים רבים שמעצם טבעם דוחים את הנמלים (ולא רק). בין שלל הצמחים קיימים לבנדר, דפנה או גרניום. ניתן גם לנקות או למרוח מעט שמנים חריפים או חזקים במיוחד שגם דוחים את הנמלים, כגון שמנים אתריים. זכרו כי זוהי הדרך הטובה ביותר לטווח הארוך להשגת הדברת נמלים טבעית.

ועוד כמה מילים על הדברת נמלים

חשוב מאוד לזכור כי הרגע בו גילינו את הנמלים בבית נו הוא ממש לא הרגע בו הן באמת הגיעו. סביר להניח כי גילינו את הנמלים בעקבות איזו פרוסת לחם שהשארנו לא במקום, גרגירי סוכר שבטעות לא ניקינו ועוד, אך הנמלים רק הגיעו אל מקור המזון משום שכבר היו שם לפני. לכן, חשוב מאוד לא להתמהמה עם ההחלטה לפנות למדביר ועוד יותר חשוב לא לסמוך על הדברות מקומיות שערכנו בביתנו. הדברות מיקומיות אלה הן רק כיבוי שרפות ולא פתרון אמיתי וארך טווח.

לסיכום, אנו מקווים שהצלחנו לספק את המידע הנדרש אודות הדברת נמלים באופן מקיף. במדיה ויש לכם שאלות, פנו אלינו ונשמח לסייע בייעוץ או הדברת נמלים ושאר סוגי מזיקים בעזרת השיטות המתקדמות, הירוקות והיעילות שברשותנו.

 

התקשרו עכשיו למספר 077-5070398 או פנו בטופס יצירת הקשר.