הדברת פרעושים

מה חשוב לדעת על הפרעוש? למי הוא מזיק? ואיך נפטרים ממנו?!

פרעוש הוא חייה זעירה ביותר שגודלה בסך הכול 1-5 מ"מ שהיא בוגרת ומצוידת בזוג רגליים אשר מאפשרות לה לקפוץ לגובה של 30-40 ס"מ שזה מדהים ביחס לגודלה. את הפרעוש ניתן למצוא על חיות בעלות פרווה ורובנו מכירים אותם בגלל חיות המחמד שאנו מגדלים בחצר ובבית..

מדוע הפרעוש נחשב למזיק?הדברת פרעושים

  • מציצת דם - הינה הבעיה הכי מסוכנת של הפרעוש מאחר והיא יכולה להעביר מחלות מחיות או מבני אדם אחרים, על ידי עקיצה הם יכולים להעביר חיידקים ומחלות זיהומיות.
  • יוצר גירוד ואדמומיות – עקיצה של פרעוש מורגשת בעיקר על ידי גירוי המקום ורצון לגרד, במקרים מסוימים יכול להיווצר אפילו דלקות עור ומחלות נוספות.
  • הפרעוש הוא פונדקאי מושלם – למקרה שלא ידעתם, החיה הזו בולעת את הטפיל ומגדלת אותו בתוך הגוף עד לבקיעותו. לכן כה חשוב לטפל בבעיה לפני שהיא גודלת….

 

ליהנות מבית נקי מפרעושים…

במידה ויש לכם בעיית פרעושים בבית יש לבצע מספר פעולות על מנת לנטרל אותם באופן יעיל ומלא, להלן מה שמומלץ לעשות…

  1. הדברה של חיית המחמד.
    חיות המחמד הם פונדקאים מעולים וברוב המקרים הם מטיילים לנו בכל שטח הבית או הגינה לכן יש לרסס אותן  באופן נפרד. תוכלו למצוא בחיות החיות מגוון שיטות הדברה נגד פרעושים, מומלץ לשלב בין חומר הדברה לבין קולר אשר יושב על חיית המחמד באופן קבוע.
  2. הדברת פרעושים בסביבת המגורים.
    על מנת ליהנות מסביבה נקייה מהפרעושים חייב לבצע ריסוס גם בכל שטח הבית והגינה, כמובן שמומלץ להשאיר את עבודת הריסוס למקצוענים ולא לקחת סיכון שמדובר בחומרים רעילים בתוך שטח הבית או המשרד.

 

צור הדברה מתחייב לך לבית נקי מפרעושים

אנו מציעים לך ליהנות מהדברה יעילה ובטוחה תוך שימוש בשיטות ההדברה המתקדמות ביותר!
נבצע הדברה מקצועית עם חומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות תוך הקפדה על נהלי בטיחות כך שאתה ומשפחתך תוכלו ליהנות משירות בטוח ומהיר.

התקשרו עכשיו לצור הדברה מתקדמת 077-5070398 ותיהנו מ-15% הנחה!