הדברת צרעות

בעיית צרעות בקרבת מקום? מומלץ לטפל בהקדם!הדברת צרעות

אם גיליתם באזור ביתכם קן צרעות אז כדאי בהחלט לפעול, הצרעה היא חרק המצויד בארס חזק אשר יכול ממש לסכן חיים במקרים מסוימים! הצרעה מזכירה בצורתה את הדבורה אך היא גדולה פי כמה ובעלת ארס חזק הרבה יותר מהדבורה, מה שהופך אותה למסוכנת גם עבור בני אדם…

גיליתי נחיל צרעות – מה עלי לעשות?

בשונה מחיות אחרות, לא כדאי לנסות לטפל בבעיית צרעות בכוחות עצמכם מאחר והצערה מגוננת היטב על ביתה ולא תהסס לתקוף כמה שצריך על מנת לשמור על הקן.

הדברת צרעות היא לא משחק ילדים, הזמינו מדביר מוסמך ומקצועי אל המקום על מנת שיבצע את העבודה באופן בטוח ומהיר ללא סיכון עבורך ובני משפחתך. המדביר יעשה שימוש בחומרים הנכונים תוך שמירה על הדברה בטוחה ועל ידי כך ינטרל את מקור הצרעות במהירות וביעילות!

 

5 עובדות שכדאי לדעת על צרעות…

 • מידע כללי.
  הגודל של הצרעה נע בין 5-14 מ”מ בממוצע, הן חיות בין שבועיים לשלושה ומשקלן הוא בסך הכול גרם אחד. אל אף גודלה, היא מצוידת בארס חזק בהרבה משל הדבורה המשמש אותה בעיקר לצורכי הגנה.
 • לא נעים על גבול המסוכן.
  להיעקץ מצרעה זו חוויה לא נעימה בכלל, לרוב לוקח לעקיצה 24 שעות בממוצע עד שהארס מתפוגג לגמרי והתהליך כולל לא מעט כאבים. חשוב לציין, ישנם בני אדם אשר אלרגיים לצרעות, במקרה כזה עקיצה יכולה לסכן חיים ומומלץ לפנות באופן מיידי לקבלת סיוע רפואי.
 • לא כולן גרות בקן.
  משפחת הצרעות מתחלקות לשניים, אלו שחיות במושבות המונות עשרות אלפי צרעות ומצד שני, ואלו שמעדיפות לחיות לבד.
 • מערך תפקידים ברור.
  שבוחנים את ההתנהלות בתוך קן צרעות הדברים די ברורים: המלכה היא היחידה שמטילה ביצים, על הזכרים להזדווג עם המלכה (ומתים לאחר מכן) ושאר הנקבות הן הפועלות ותפקידן לטפל ושמור על הביצים.
 • הרגלי אכילה.
  בשונה מחיות רבות, הצרעות לא נוהגות לאגור מזון והן אוכלות כמעט הכול. אולי תופתעו אך צרעות יכולות לאכול דבש, פירות, חרקים שונים ואפילו פגרים. למקרה שלא ידעתם, הצרעות יעילות ביותר בהדברה טבעית של מטעים החקלאיים מאחר והן אוכלות את כל מה שעלול לפגוע ביבול.

הדברת צרעות בשיטה בטוחה!

זקוקים להדברה מקצועית? צור הדברה מתקדמת תעלים את הצרעות במהירות!
לחברה ניסיון רב בהדברת נחילי צרעות ותספק לכם שירות מהיר, מקצועי, ירוק ובטוח…